Zielona moc chlorofilu

Chlorofil w płynie – Zielona krew

Nasze środowisko jest niestety obecnie dość mocno zanieczyszczone. Znajdujące się na każdym kroku substancje chemiczne okazują się prawdziwą bombą niekorzystną dla naszego zdrowia, są rakotwórcze, niszczą system immunologiczny, albo też negatywnie działają na gospodarkę hormonalną.

Coraz częściej mamy do czynienia z chemicznymi produktami spożywczymi, silnymi lekami i zanieczyszczaniami w powietrzu. Z badań możemy się dowiedzieć, że około 30% wszystkich chorób występujących w miejscu pracy wynika właśnie z substancji chemicznych. Udowodniono, że to co wykorzystujemy w codziennym życiu to środki, które stają się przyczyną alergii albo też nowotworów złośliwych. Chlorofil w płynie to szansa na to, by w jakieś mierze swój organizm ochronić przed działaniem tych substancji.

Preparaty z chlorofilem

Kluczowy składnik produktu to chlorofil a więc barwnik zielony, który występuje w większości roślin. Jest to jedyna w przyrodzie roślina, która magazynuje światło słoneczne. W naszym organizmie co około 10 sekund umiera milion komórek, które zastępowane są przez nowe, potrzebujące pożywienia. To co dostarczymy będzie decydowało o tym jakie komórki powstaną. Dlatego właśnie odpowiednia dieta jest tak bardzo ważna.

Zbilansowana dieta

Jeśli będziemy spożywać duże ilości mięsa, cukru, kawy czy napojów słodkich to nasz organizm zostanie zakwaszony i choroby będą się tam rozwijały. Aby równowaga była zachowana na dobrym poziomie a więc 7,35 powinniśmy spożywać artykuły żywnościowe, które są bogate w zasady a więc praktycznie wszystkie warzywa i owoce. Do tego herbatki ziołowe, niegazowana woda mineralna. Przy naszym pędzie życia trudno czasami na utrzymanie diety. Jeśli tak się dzieje rozwiązaniem może być suplementacja chlorofilem, która będzie równoważyć naszą zakwaszającą dietę. Naukowcy orzekli, że dla naszego organizmu będzie najlepszy chlorofil w płynie i najłatwiej go wprowadzać do codziennej diety.

Chlorofil:

- oczyści układ pokarmowy

- wspomaga oczyszczenie krwi z toksyn

- usuwa bakterie, czyści i odtruwa organizm

Pokarmy jakie spożywamy będą ulegać w naszym organizmie cyklowi przemian w ciągu dnia. Po tym okresie nasze ciało powinno się pozbyć nieprzydatnych pozostałości po składnikach odżywczych. W przeciwnym wypadku zaczną się gromadzić w jelicie grubym i będą toksyczne oraz niebezpieczne dla zdrowia. Chlorofil w płynie usprawni układ pokarmowy, perystaltykę jelit, a to pozwoli usunąć toksyczne resztki z organizmu.